Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

Seznam hřišť

 

 

 

 

Zkratka Místo Popis spojení
ALBRE Albrechtická

hř. ZŠ Albrechtická, Praha 9, Kbely. Hřiště je u konečné st. Letecké opravny autobusu č. 185 (od metra B Palmovka). Příjezd možný též do zast. Letecké opravny busy č. 110 od metra B Hloubětín a č. 186 od metra B Černý most. Umělá tráva 2. generace. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.  Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

ANG Angelovova

Hřiště ZŠ v Praze 4 - Modřanech. Tram 3, 17 do konečné stanice Nad roklí, odtud přejít silnici a dolů podél lesa ke škole. Hřiště je vpravo pod lesíkem. Umělá tráva 2.generace. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

ARIT Aritma

Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice. Z Dejvické, metro A, tram 8, 36 do st. Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy ulicí Na Luzích cca 300m a vlevo do ul. V Středu, která vede ke vchodu do areálu SK Aritma. Nové hřiště je za šatnami a za tréninkovým fotbalovým hřištěm s UMT. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

ASTR1,2 Astra Zahr. město

Praha 10, Zahradní město.Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanova. Ze Strašnické, metro A, busem 188. Hř. č.1 je blíže k hale. UMT 2.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal!

 

BALK Balkán

Hřiště TJ Spoje Praha, Na Balkáně 812, Praha 3. Tram č. 1, 9, 16 do st. Chmelnice, ulicí Na Vrcholu do ul. Na Balkáně; busy č. 109, 145, 168, 177, 195 do st. Balkán, ulicí Na Balkáně ke staré sokolovně; vchod do areálu vpravo od sokolovny, cca po 50 m vpravo je před halou hřiště, umělá tráva 2. generace. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.  Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

BECH Běchovice 1 Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 240 též z Černého Mostu (intervaly 1 hod.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 
BECHO Běchovice 2

Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 240 též z Černého Mostu (intervaly 1 hod.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal! 

DEKAN Děkanka

Hřiště SK Nusle, Praha 4, Děkanská vinice I. 987/5 (od metra C Pražského povstání pěšky necelých 5 minut), vchod k šatnám z parkoviště před halou. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atlet. dráhy a projděte vpravo mezi hřištěm na minigolf a budovou Pražského fotbalového svazu. Druhý vchod (bývá však často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou, vedle je budova PFS. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.  Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

EDEN Hala Slavia

Hala Slavie Praha ve Vršovicích, Praha 10. Pěšky z Kubánského náměstí. Pouze na futsal!

 

HAGI1,2,3 Hagibor

Škvárová hřiště v areálu TJ Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Izraelskou. Areál je napravo od silnice. Na fotbalovém hřišti vlevo, při pohledu od haly, kde jsou v přízemí kabiny a sprchy, je hřiště č.1 nejblíže, č. 2 uprostřed a č. 3 je nejdále.   Do haly a šaten je zakázáno vstupovat v kopačkách! Další informace jsou vylepeny u vrátnice.Ve vrátnici lze odevzdat zápisy o utkání.

 

HÁJE 1,2 Háje

Umělá tráva, osvětlení, hř. ZŠ Schulhoffova, Praha 4 - Chodov. Od metra C Háje, příp. Chodov busy 154, 170 do st. Brechtova nebo Prašná, vchod do areálu je z ul. Květnového vítězství (nedaleko squashové haly). Pouze na futsal! Hřiště č.1 je blíže vchodu do areálu. UMT 3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

HANSP Hanspaulka

Hřiště ve "Sportovním areálu Hanspaulka“ u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické v Praze 6. Doprava: ze stanice tram 2, 20, 26 Thákurova (1 st. od metra A Dejvická směr Vokovice) vpravo ulicí Šáreckou na křižovatku s ulicí Na Hanspaulce a odtud cca 100m do kopce. Nebo busem 131 (jede též od Hradčanské, metro A) z konečné zast. Bořislavka jednu stanici do zast. Hanspaulka a odtud zpět cca 50m a doleva dolů ulicí Na Hanspaulce až k areálu. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce. UMT 3.generace, osvětlení. V zimním období nafukovací hala. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

HRAB 1, 2, 3  Hrabákova

Hřiště v areálu ZŠ Pošepného v Praze 4. Jediný vchod je z Hrabákovy ul. 2001.  Od stanice metra C Chodov okolo Centra Chodov (to zůstává po pravé ruce) přes ul. U Kunratického lesa (zast. bus Petýrkova) průchodem mezi paneláky do Hrabákovy ul. (cca 5 min.). Hř. č. 1 je při pohledu od restaurace vpravo. Šatny v objektu restaurace. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.  Kopačky: povoleny pouze turfy asálová obuv !!!Přísný zákaz vjezdu motorových vozidel účastníků soutěží PSMF do areálu !!

 

JUNI 1,2 Junior Praha

Hřiště Junioru v Praze 10. Ze Strašnické (metro A) ul. V Olšinách směrem z centra, po cca 600 m uvidíte hřiště vlevo. Druhý vchod z ul. Brigádníků. Hřiště č. 1 je blíže kabinám.

 

KBELY  Spartak Kbely

Hřistě v areálu Spartaku Kbely. Busem 185 z Letňan, metro C, nebo Palmovky, metro B, do st. Huntířovská. Z Letňan, metro C, jezdí taky busy 259 a 280, ovšem ty intervaly... Na světelné křižovatce doleva do Vrchlabské, pak opět doleva do Železnobrodské, ve které je vlevo vchod do areálu. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. UMT 3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

LITVI Litvínovská V areálu Sport Centra Prosek, Praha 9. Z Vysočanské (metro B) busy č. 136, 177, z Palmovky (B) busem č.187 nebo ze stanic Kobylisy, Ládví (metro C) busem č.187 do st. Sídliště Prosek a pak projděte sídlištěm k areálu. Vchod je vedle ZŠ Litvínovská 500.  Povolená obuv: jen sálová obuv ! Pouze na futsal!
MET8 Meteor 8

Hř. v Praze 8. Z Palmovky, metro B, 1 stanici tram č. 24 směr Bulovka do stanice Stejskalova a pak jděte vlevo do areálu Meteoru 8. Hřiště s UMT je vzadu u restaurace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec. III. UMT 3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

NEBU Nebušice

Hřiště u ZŠ Nebušice na Praze 6. Od metra A Dejvická busem 161 do zast. Škola Nebušice, hř. je v areálu školy. Cesta busem trvá cca 11 minut. UMT 2.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

NOVOB Novoborská Hřiště Centra volného času Praha 9, Novoborská 2/610 v areálu SPŠ Strojnické (pozor na omyl, nedaleko je též hřiště základní školy!).  Ze st. metra C Ládví busy č. 145, 156, 186 do st. Českolipská, pokračovat dál Lovosickou (na opačné straně uvidíte parkoviště), vchod do areálu je z Lovosické po pravé straně. Umělá tráva 2. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 
PANK 1,2,3,4 Pankrác

Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Hvězdovou nebo jet jednu stanici busem 188. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), následuje hřiště č. 2, č.3 a č. 4 je nejdále.

 

PODV Podvinný mlýn - klec

Hřiště v ulici Podvinný mlýn v Praze 9. Tram 8,19 ke Kulturnímu středisku Gong nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská přes Sokolovskou ulici směrem k potoku Rokytka, vchod do areálu je z ul. Kovanecká. Při pohledu na areál je hřiště vlevo, cca 20 metrů kabin v tzv. kleci.

 

P 1,2,3 Pražačka

Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do stanice Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější.  UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem. Dávejte pozor na parkovací zóny !

 

RIEG Riegrovy sady - písek Hřiště v areálu Sokola Královské Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech. Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, pak do podchodu a po schodech nahoru ke hřišti. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče nutno vyzvednout ve vrátnici v hlavní bodově.
S 1,2 Slavoj Suchdol

Fotbalové hřiště v Praze 6 - Suchdolská ulice. Busy 107, 147 od metra A Dejvická do stanice Internacionální. Hřiště číslo 1 je umístěno blíže kabinám. Na jaře 2009 mimo provoz!

 

SAN Santoška DTJ

hřiště DTJ Santoška, umělá tráva 2.generace, Praha 5, mezi ulicemi Xaveriova a Nad Santoškou. Příjezd autem ulicemi Radlickou, Ostrovského a U Santošky. Příjezd MHD: od metra B Anděl ze zast. Na Knížecí busem č.137 do zast. Václavka a ulicí Nad Santoškou k areálu. UMT 3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal!

 

SLOVE Slovenská

umělá tráva 2. generace, Praha 10, areál TJ Bohemians. Tram. 4, 22, 23 do st. Jana Masaryka, směrem do Vršovic a vlevo do Slovenské, areál je níže po pravé straně. Nebo ze st. Krymská a po schodech nahoru. Příjezd autem – ul. Slovenská je jednosměrná od Vršovic, pozor na parkovací zóny! Povolená obuv: max. turfy nebo sálovky. Pouze na futsal! Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

STER 1,2,3 Štěrboholy Hřiště v areálu SK Viktoria Štěrboholy, U Školy, Praha 10. MHD - st. U Samoobsluhy, bus 163 (od metra A Depo Hostivař), ulicí U Školy k hale, zde jsou šatny, hř. č.1 je nejblíže šatnám, č.3 nejdále. UMT 3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 
STOD Stodůlky

Hřiště v areálu TJ Sokol Stodůlky. Od metra B Stodůlky ulicí Flöglovou a Kuncovou až ke vchodu do areálu (pěšky cca 5 min.), hřiště je za vzdálenější fotbalovou brankou. UMT 2.generace, umělé osvětlení. Do šaten v tribuně fotb. hřiště po schodech dolů, parkování z ulice Lýskova mezi kotelnou a hřištěm. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

TEMPO Tempo Praha FC

Hřiště FC Tempo, bus 139, 205 ze st. metra C Kačerov do st. Lhotka, cca 400 m ulicí Ve Lhotce, zahnout doprava k areálu FC Tempo, za zadní brankou druhého fotb. hřiště je hř. s UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

TKSPA Ten. klub Sparta Hřiště v areálu Tenisového klubu Sparta Praha (Sportpark Stromovka), Za Císařským mlýnem 33, Praha 7. Autem lze jet pouze kolem T-Mobile areny ulicí Za Elektrárnou a po levém břehu Vltavy až ke vchodu do areálu. Jediná možná cesta PID: busem 131 od metra A Hradčanská do zast. Nádraží Bubeneč, cca 50 m kolem trati zpět, po schodech dolů, podejít trať, dále po silnici vpravo a cca 150 m ke vchodu do areálu. Vchod jen recepcí, kde si proti záloze vyzvedněte klíče od šaten, vchodové branky a osvětlení! UMT 2.generace, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Trasa popsána též na www.tkspartapraha.cz .
ZAK Zákostelní

Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UMT 3.generace a osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! Do schránky u vchodu do šaten lze vhodit zápisy o utkání.

 

ZAKO Zákostelní

Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UMT 3.generace a osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal!Do schránky u šaten lze vhodit zápisy o utkání.

 

ZARUB Zárubova

Hřiště ZŠ v Praze 4 - Lhotce.Z metra C Kačerov busy 139, 150, 205 do stanice Sídliště Lhotka. ZŠ je vlevo přes ulici. UMT 2.generace, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! 

 

ZLICH Zlíchov

Hřiště FK Zlíchov 1914. Tram č. 12, 13, 14, 20 do st. Zlíchov (výjimečně i bus č. 128 od metra B Smíchovské nádraží). Ulicí Nad Zlíchovem cca 300 m do kopce, podejdete viadukt (je cca 50 m. od žel. zast. Praha-Žvahov) a po silnici vlevo směrem ke hřbitovu. Před ním vpravo se dostanete vraty do areálu. Ke hřišti na HL se jde po schodech nahoru. Zákaz vstupu na fotbalové hřiště s čerstvě zasetým trávníkem! Do šaten a sprch se musíte vrátit zpět po silnici a pak vlevo nahoru ke kabinám.

 

     
K 1,2,3, 4,5,6 AFK Karlín Fotbalové hřiště AFK Karlín, Praha 8 - Maniny. Od metra B, C Florenc případně od metra B Křižíkova tram 8, 24 do stanice Urxova, vlevo od původního směru jízdy přes silnici, pak vpravo po stezce k ubytovnám. Hřiště č. 1, 2, 3 jsou umístěna před vchody do kabin: hřiště číslo 1 je položeno nejblíže Sokolovské ulici, číslo 2 je uprostřed a číslo 3 nejvzdálenější. Hřiště č.4,5,6 jsou hned za vchodem do areálu vlevo, č.4 je nejblíže Sokolovské. V kantýně lze odevzdat, resp. vhodit do schránky u výčepu zápisy o utkání. 
CIS Císařská Louka Hřiště SK Radlice na Císařské louce. Ze stanice Zlíchov-lihovar kolem benz.pumpy přes můstek na ostrov a až dozadu na konec ostrova. Cesta trvá pěšky cca 10 minut! Hřiště je před travnatým fotbalovým fotbalovým hřištěm. Přísný zákaz rozcvičování a hraní na travnatém hřišti !!!
ČZU Česká zemědělská univerzita Hřiště v areálu ČZU, Praha 6, Suchdol. Od metra A Dejvická busy č. 107, 147 do st. Kamýcká, doleva hlavním vchodem do areálu ČZU, hřiště je za velkým fotbalovým hřištěm. Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
DLAN Dlouhý lán

ZŠ Na Dlouhém lánu 43, Praha 6. Vchod je před budovou ZŠ přijdete li z centra. Z Dejvické, metro A, tram 2,20,26 do st. Horoměřická. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal!

 

FCHA 1,2,3 FC Háje JM Umělá tráva, osvětlení, hř. v areálu FC Háje Jižní Město, K Jezeru 2. Pouze na futsal. Při pohledu od kabin je hřiště č. 1 na levé polovině hrací plochy s umělou trávou nalajnované blíže hlavnímu vchodu do areálu, hřiště č. 2 je za ním. Hřiště č.3 je na pravé polovině hřiště s UT. Pěšky od konečné st. busu 213 Jižní Město, což je 2.zastávka od metra C Háje. Z ulice Výstavní zahněte za čerp. st. Shell vpravo dolů k areálu (cesta je rovnoběžná s ulicí K Jezeru, na kterou byste narazili, pokud byste odbočku přešli). Mapka na webu klubu www.fc-haje.cz . Pouze na futsal!
GLOW 1,2 Glowackého ZŠ Glowackého 555/6, Praha 8; umělá tráva 2. generace. Od metra C Kobylisy busy 152, 177, 187, 200 do st. Podhajská pole, nebo busy 102, 144, 186, do st. Dunajecká. Od st. Podhajská pole po chodníku podél Lehnické ul. ke vchodu do areálu, který je ze strany od Krosenské ul. (zde je též možnost parkování); od st. Dunajecká Dunajeckou ulicí, vpravo do Glowackého ul. a směrem ke Krosenské ul. ke vchodu. Hř. č. 1 je při pohledu od šaten v budově školy vlevo. Pouze na futsal!
HRD1,2 Hrdlořezy Fotbalové hřiště, Praha 9. Ze Skalky, metro A, busem 177 a 195 do st. Pod Táborem, nebo z konečné tram 1, 9, 16 Spojovací jednu stanici busem do téže stanice. Odtud pěšky cca 200 m po ulici Českobrodské směrem z centra, areál je po levé straně hned u silnice. Č.1 je blíže kabinám, které jsou v hospodě u hřiště, č. 2 je vzdálenější. Parkujte jen na bývalém pískovém hřišti.
JIT Jitřní Hřiště školy v Jitřní ulici v Praze 4, Hodkovičky. Z Kačerova (metro C) bus 106 do st. Psohlavců nebo z Budějovické bus 121 do st. Na Lysinách (oba busy jedou také z Nádraží Braník). Hř. je nahoře v areálu školy, UT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
LASKO Láskova

Veřejné hřiště v Praze 4, Chodov. Z Chodova, metro C, Roztylskou ul. cca 400 m a vpravo do Láskovy ul. Hřiště je veřejné, nehledejte je v areálu základní a mateřské školy. Lze také jet busy 122, 177 z Chodova příp. Opatova (metro C) do st. Volha.

 

PERT Pertoldova

Hřiště ZŠ v Praze 4, na sídlišti Modřany - Beránek.Z metra B Smíchovské nádraží busem 253, z metra C Kačerov busem 139 do stanice Pavelkova, vlevo přejít silnici a dopředu k lesu k budově ZŠ, hřiště je za budovou.

 

REPOR Řeporyje Hř. Sokola Řeporyje, ul. Jáchomvská 613, Praha 5. Metro B ze stanice Luka busy 230, 249 nebo ze st. Nové Butovice bus 256 do st. Náměstí U Lva, po směru jízdy cca 100 m, zahnout vpravo do ul. Jáchymovská, kde po 50 m je vchod do areálu. Šatny v objektu restaurace.
RIEGR Riegrovy sady Hřiště v areálu Sokola Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech.  Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, hřiště je úplně vzadu. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče jsou ve vrátnici. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal!
U.S. Uhelné sklady

Hř. v areálu U.S. v Praze 5, Košíře. Busem 123 do ul. V Cibulkách, hř. je nahoře nad travnatým hřiště.

 

ZL Zelená liška

Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krč v ulici Na strži.Z metra C Pankrác cca 70 metrů Budějovickou ulicí na křižovatku, pak vpravo do ulice Na strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech.